Časté dotazy

JAK PRACUJEME?

Způsob spolupráce s jednotlivými klienty je vždy zcela odlišný. Každá spolupráce má však jedno společné. Vzájemný respekt mezi objednavatelem i dodavatelem vlastního díla, či pouze návrhu designu. Vzhledem k tomu, že se v telefonických dotazech často setkávám s mnoha obdobnými dotazy, pokusím se na nejčastější odpovědět formou otázek a odpovědí.

PROČ MÍT DESIGNERA?

Odpověď je snadná. Proč jej nemít. Když stavíte dům, sídlo firmy, či prodejní prostory, také si berete stavebního architekta. Z prostého důvodu, aby Vám nevyšlo okno do radiátoru, či se Vám neotvíraly dveře do schodů. Jinými slovy, aby to, co budujete, tvořilo stavebně funkční celek. Ze stejného důvodu by měly Vaše prostory tvořit také esteticky funkční celek. Tím, že do svého prostoru dáte v dobré víře samé dobré a hezké věci, ještě neznamená, že to dobře dopadne. Vzpomeňte si na pohádku, jak pejsek a kočička vařili dort. Viděl již jsem mnoho takových rodinných "dortů" bez designera. Bohužel byly drahé a ne pěkné.

KDY SI POZVAT DESIGNERA?

Na tuto otázku jsou dvě odpovědi:

V případě, že stavíte nový prostor, je nejlepší čas provést první konzultaci v momentě, kdy máte pouze hrubou stavbu (bez rozvodů elektřiny, vody a odpadů) Mnohokrát se mi stalo, že jsme posouvali zásuvky, vodu či odpad byť jen o metr či dva, je však škoda sekat do hotových omítek a platit práci dvakrát.

V případě, že jste se rozhodli pro přestavbu stávajícího prostoru, je dobré zkonzultovat Váš nápad před jakoukoli započatou stavební činností. Není dobré postupovat ve smyslu (prvně vybourám futra, či zazdím okno a pak si někoho pozvu na design. Opravdu lze celkem dobře pracovat se světlem, optickým klamem a pojetím daného prostoru.

PRO KOHO PRACUJETE?

Cílovou skupinou je pro nás každý zákazník, který chce změnu ať již v charakteru bydlení, nebytových, či prodejních prostor. Jinými slovy každý klient, od přestavby obýváku, celého bytu, domu či restaurace, diskotéky, či soukromé kliniky a dalších.. Nehrajeme si na malé a velké zakázky. Přestavby mohou být pouze zajímavé nebo nezajímavé. My se snažíme, abychom co nejvíce zaujaly jiným způsobem myšlení a způsobem provedení.

BUDU NA VÁS MÍT DOSTATEK PENĚZ?

Odpověď je ano.

Představte si, že si půjdete vybrat do nějakého nejmenovaného kuchyňského studia třeba jen kuchyňskou linku, kde Vám návrh provedou zdarma. Je to opravdu zdarma? Není. Cena návrhu je součástí dodané kuchyně.

S naší společností můžete spolupracovat v několika rovinách:

  • Zpracování řešení designu daného prostoru po vzájemné konzultaci.
  • Dodání částí nebo jen specifických prvků.
  • Zajištění komplexní dodávky.

Komparativní výhodou je pro Vás, že se oproti běžným pultovým cenám jednotlivých materiálů či doplňků dostáváte díky objemu naší společnosti na velkoobchodní ceny. Vhodným výběrem jednotlivých materiálů, či technologickému postupu můžete dále ušetřit nemalé finanční prostředky. Výběr dvou téměř identických dekórů, může být díky různému výrobci v konečném řešení nábytkových produktů rozdílný i v řádu desítek tisíc korun – od nás se tyto "malé" detaily dozvíte.

CENÍK

Pro ty opravdu nedůvěřivé uvádíme alespoň základní ceník:

První konzultace na místě u zákazníka 450,- Kč

Návrh řešení designu bytu – dle velikosti, požadavku zákazníka, způsobu řešení - stylu použitých materiálů, detailů provedení, technologických možností, výběru dekorací, dalších konzultací a mnoha dalších, předem těžce specifikovatelných nuancí se pohybuje obvykle mezi 3 000,- Kč až 10 000,- Kč,

Pokud klient požaduje počítačovou vizualizaci, záleží na rozsahu detailů i velikosti zakázky. Cenu nelze určit předem, ale o jejím rámci lze hovořit již v průběhu prvních konzultací. Řešení bytových domů, obchodních či jiných prostor je s každým zákazníkem řešeno individuálně. Tyto "větší" zakázky nejsou ani součástí naší foto galerie, jelikož klient většinou požaduje nepřenositelnost daného nápadu.

Cestovné:

  • Praha - zdarma
  • Jihlava – zdarma
  • Ostatní lokality dle platných sazeb cestovného z nejbližší výchozí destinace (Praha, Jihlava)

ČEHO SE VYVAROVAT

Po opravdu perných jednáních a mnoha zkušenostech vím, jak je těžké sehnat dobrého zedníka, instalatéra či dalšího řemeslníka. Vyvarujte se proto, na slovo vzatých odborníků po osmém pivku v místní hospůdce, či zaručeně dobré firmě, která má čirou náhodou volno a hned zítra ráno, může nastoupit. První je opilec a druhý je lempl, kterého nikdo nechce.

Obývací pokoje Kuchyně Koupelny a WC Ložnice Před a po realizaci